ROZVRH - od září do června, sledujte event. ZMĚNY
Výběr cvičení
 
PONDĚLÍ
ČasNázev hodinyInstruktorka
14:00 ul.Sokolská - Děti na startu 1. a 3. třída ZŠ Bobi Čapková
16:00 ul. Pražská - MIX - Aerobik, zumba, tanec pro děti od 8 let a starší – od 2011 Nikola Šulcová
16:00 ul. Pražská - Sportovní Cheerleading- roztleskávání a gymnastika od 5 let a starší - od 2014 a st. Markéta Vávrová
17:00 ul. Sokolská - Dětský aerobik, zumba a gymnastika pro děti od 2011 Bobi Čapková
 
ÚTERÝ
ČasNázev hodinyInstruktorka
13:30 ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika od 6 let ZAČÁTEČNÍCI - od 2013, 2012, 2011 všestranná sportovní a gymnastická průprava Diana Krulišová
15:00 ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika od 8 let a starší MÍRNĚ POKROČILÍ - od 2011 a st., všestranná sportovní a gymnastická průprava Diana Krulišová
15:00 ul. Pražská - Aerobik hrou 3 - 4 let - 2017, 2016, 2015 všestranná sportovní průprava Lenka Stejskalová
16:00 ul. Pražská - Aerobik hrou 5 - 6 let - 2014, 2013 všestranná sportovní průprava Lenka Stejskalová
16:00 ul. Sokolská - Aerobik a gymnastika hrou 3 - 4 let - 2017,2016, 2015 všestranná sportovní průprava Klára Klepalová (Blažková)
17:00 ul. Pražská - Aerobik hrou 6 - 7 let - 2013, 2012 všestranná sportovní průprava Lenka Stejskalová
17:10 ul. Sokolská - Děti na startu a Aerobik a gymnastika hrou 5-7 let - 2014,2013, 2012 všestranná sportovní průprava Klára Klepalová (Blažková)
 
STŘEDA
ČasNázev hodinyInstruktorka
10:15 MŠ Kubatova - Děti na startu Klára Klepalová (Blažková)
15:00 ul.Sokolská - Step aerobik pro děti, ZAČÁTEČNÍCI 6 – 10 let – 2012 – 2009 Bobi Čapková
15:00 ul. Pražská - Gymnastika pro nejmenší 3 - 4 roky – 2017,2016, 2015 Jitka Pučejdlová
16:00 ul.Sokolská - Step aerobik pro děti POKROČILÍ Bobi Čapková
16:00 ul. Pražská - Gymnastika pro děti 5 – 7 let -2014, 2013, 2012, 2011 Jitka Pučejdlová
16:00 ul. Pražská - Gymnastika pro děti a Aerobik hrou – 4 – 6 let – 2015,2014,2013 všestranná sportovní průprava Kristýna Hralová
17:00 ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika 6 – 8 let – 2013,2012,2011 všestranná sportovní průprava Kristýna Hralová
 
ČTVRTEK
ČasNázev hodinyInstruktorka
12:15 MŠ Staroměstská - Děti na startu Klára Klepalová (Blažková)
15:00 ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika od 8 let a starší - od 2011 a starší, všestranná sportovní a gymnastická průprava Markéta Vávrová
16:00 ul.Sokolská - Jóga pro děti - Správné držení těla – od 6 let – 2013 a starší Ivana Neira Honzáková
16:00 ul. Pražská - Přípravka sportovního aerobiku - ročníky 2014,2013,2012,2011 Klára Klepalová (Blažková)
17:00 ul. Sokolská - Výrazový tanec a základy kejklířství pro děti od 8 let a st. – Od 2011 a starší Ivana Neira Honzáková
 
PÁTEK
ČasNázev hodinyInstruktorka
09:00 MŠ Nerudova - Děti na startu Klára Klepalová (Blažková)
10:00 MŠ Nerudova - Děti na startu Jitka Pučejdlová
 
 
PROVOZNÍ DOBA
PO: pouze cvičení 16:30 - 19:45 
ÚT: pouze cvičení 16:30 - 19:45
ST: pouze cvičení 16:30 - 18:30
ČT: pouze cvičení 15:30 - 18:30
PÁ: pouze cvičení zavřeno
SO: zavřeno
NE: pouze cvičení