ROZVRH - od září do června, sledujte event. ZMĚNY
Výběr cvičení
PONDĚLÍ
Čas | Název hodiny | Instruktorka |
16:00 |
ul. Pražská - přípravka sportovní aerobik - ročníky 2017, 2016, 2015, 2014
|
Markéta Jůdová
|
17:00 |
ul. Sokolská - Dětský aerobik, zumba a gymnastika pro děti od 8 let a starší, od 2015 a starší
|
Markéta Vávrová
|
17:00 |
ul.Pražská - DNS FIT KID specializovaný kurz 8 let a starší, od 2016 a starší
|
Lenka Stejskalová
|
18:00 |
ul.Pražská DNS FIT KID - specializovaný kurz 8 let a starší, od 2016 a starší
|
Lenka Stejskalová
|
ÚTERÝ
Čas | Název hodiny | Instruktorka |
13:30 |
ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika od 6 let - od 2017,2016,2015, 2014, 2013 všestranná sportovní a gymnastická průprava
|
Hana Tesařová
|
15:00 |
ul. Pražská - Dětský aerobik, gymnastika,sportovní Cheerleading - od 6 let a starší - od 2017 a st.
|
Markéta Vávrová
|
15:00 |
ul. Pražská - Aerobik hrou 3 - 4 let - 2021, 2020, 2019, všestranná sportovní průprava
|
Lenka Stejskalová
|
16:00 |
ul.Pražská - Gymnastika pro děti 4 – 8 let - 2019, 2018, 2017, 2016, 2015
|
Markéta Vávrová
|
16:00 |
ul. Pražská - Aerobik hrou 5 - 7 let - 2018, 2017, 2016, všestranná sportovní průprava
|
Lenka Stejskalová
|
16:00 |
ul. Sokolská - Aerobik a gymnastika hrou 3 - 5 let - 2021, 2020, 2019, 2018, všestranná sportovní průprava
|
Martina Kratochvílová
|
17:00 |
ul. Pražská - Aerobik hrou 7 - 11 let - 2016,2015,2014, 2013, 2012 všestranná sportovní průprava
|
Lenka Stejskalová
|
17:10 |
ul. Sokolská - Děti na startu, Aerobik a gymnastika hrou 6 -9 let - 2017, 2016,2015,2014 všestranná sportovní průprava
|
Martina Kratochvílová
|
STŘEDA
Čas | Název hodiny | Instruktorka |
15:00 |
ul. Pražská - Gymnastika pro nejmenší 3 - 5 roky – 2020, 2019, 2018
|
Jitka Pučejdlová
|
16:00 |
ul. Pražská - Gymnastika pro děti 5 – 7 let - 2018, 2017, 2016
|
Jitka a Zuzka Pučejdlová
|
16:00 |
ul. Pražská - Gymnastika pro děti a Aerobik hrou – 4 – 7 let – 2019,2018, 2017, 2016,všestranná sportovní průprava
|
Jitka a Zuzka Pučejdlová
|
17:00 |
ul. Pražská - Gymnastika pro děti 8 – 9 let – 2014, 2013 - POKROČILÍ
|
Jitka Pučejdlová
|
17:00 |
ul.Sokolská - Jóga pro děti specilizovaný kurz od 6 let a starší, od 2017 a starší
|
Martina Kratochvílová
|
ČTVRTEK
Čas | Název hodiny | Instruktorka |
15:00 |
ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika od 6 let a starší- od 2017 a st. všestranná sportovní a gymnastická průprava
|
Barbora Kuželová
|
15:00 |
ul. Pražská - Dětský aerobik - Česko se hýbe - ročníky 2013,2012
|
Karolína Beranová, Lucie Plášilová
|
16:00 |
ul.Sokolská - SEBEOBRANA pro děti a sportovní příprava na základě vývojové kineziologie od 6 let, od 2017 s starší
|
Matyáš Jungmann
|
16:00 |
ul. Pražská - Přípravka sportovního aerobiku - ročníky 2017, 2016, 2015, 2014
|
Klára Klepalová, Karolína Beranová
|
17:00 |
ul. Pražská - DNS FIT KID - pokročilí specializovaný kurz od 2018 a starší
|
Romana Beranová
|
18:15 |
ul.Pražská - DNS FIT KID - pokročilí specializovaný kurz od 2018 a starší
|
Romana Beranová
|