ROZVRH - od září do června, sledujte event. ZMĚNY
Výběr cvičení
 
PONDĚLÍ
ČasNázev hodinyInstruktorka
14:00 ul.Sokolská - Děti na startu, aerobik a gymnastika roč. 2016 - 2012 Markéta Vávrová
16:00 ul. Pražská - Dětský aerobik - ročníky 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012 Klára Klepalová
17:00 ul. Sokolská - Dětský aerobik, zumba a gymnastika pro děti od 8 let a starší, od 2014 a starší Markéta Vávrová
 
ÚTERÝ
ČasNázev hodinyInstruktorka
15:00 ul. Pražská - Sportovní Cheerleading- roztleskávání a gymnastika od 6 let a starší - od 2016 a st. Markéta Vávrová
15:00 ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika od 8 let a starší MÍRNĚ POKROČILÍ - od 2014 a st., všestranná sportovní a gymnastická průprava Markéta Vávrová
15:00 ul. Pražská - Aerobik hrou 3 - 4 let - 2020, 2019, 2018, všestranná sportovní průprava Lenka Stejskalová
15:00 ul. Sokolská - Tvořivé ruce pro děti 5 - 10 let, roč. 2017 -2012 Martina Kulíšková
16:00 Gymnastika pro děti 4 – 7 let - 2018, 2017, 2016, 2015 Markéta Vávrová
16:00 ul. Pražská - Aerobik hrou 5 - 7 let - 2017, 2016, 2015, všestranná sportovní průprava Lenka Stejskalová
16:00 ul. Sokolská - Aerobik a gymnastika hrou 3 - 4 let - 2020, 2019, 2018, všestranná sportovní průprava Martina Kulíšková
17:00 ul. Pražská - Aerobik hrou 7 - 10 let - 2014, 2013, 2012 všestranná sportovní průprava Lenka Stejskalová
17:10 ul. Sokolská - Děti na startu, Aerobik a gymnastika hrou 5 -8 let - 2017, 2016,2015,2014 všestranná sportovní průprava Martina Kulíšková
 
STŘEDA
ČasNázev hodinyInstruktorka
15:00 ul. Pražská - Gymnastika pro nejmenší 3 - 4 roky – 2020, 2019, 2018 Jitka Pučejdlová
16:00 ul.Sokolská - Dětský aerobik, zumba a gymnastika pro děti od 8 let a starší, od 2014 a starší Markéta Vávrová
16:00 ul. Pražská - Gymnastika pro děti 5 – 7 let - 2017, 2016, 2015 Jitka a Zuzka Pučejdlová
16:00 ul. Pražská - Gymnastika pro děti a Aerobik hrou – 4 – 6 let – 2018, 2017, 2016, 2015 všestranná sportovní průprava Jitka a Zuzka Pučejdlová
17:00 ul. Pražská - Gymnastika pro děti 8 – 9 let – 2014, 2013 - POKROČILÍ Jitka Pučejdlová
 
ČTVRTEK
ČasNázev hodinyInstruktorka
13:30 ul.Pražská - Dětský aerobik a gymnastika od 6 let a starší, od 2016 a starší, všestranná sportovní a gymnastická průprava Markéta Vávrová
15:00 ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika od 8 let a starší- od 2014 a st. všestranná sportovní a gymnastická průprava Markéta Vávrová
15:00 ul. Pražská - Dětský aerobik a gymnastika od 6 let a starší - od 2016 a starší, všestranná sportovní a gymnastická průprava Markéta Vávrová
15:00 ul. Pražská - Dětský aerobik - ročníky 2017, 2016, 2015, 2014, 2013, 2012 Klára Klepalová
16:00 ul.Sokolská - Jóga pro děti - Správné držení těla – od 6 let – 2016 a starší Honza Procházka
16:00 ul. Pražská - Přípravka sportovního aerobiku - ročníky 2017, 2016, 2015, 2014,2013,2012 Klára Klepalová, Karolína Beranová
17:00 ul. Pražská - od 6.října 2022 - DNS FIT KID - specializovaný kurz 6 - 10 let a 8 - 12 let, ročníky 2016 - 2011 Romana Beranová a Lenka Stejskalová
 
 
PROVOZNÍ DOBA
PO: pouze cvičení 16:30 - 19:45 
ÚT: pouze cvičení 16:30 - 19:45
ST: pouze cvičení 16:30 - 18:30
ČT: pouze cvičení 15:30 - 18:30
PÁ: pouze cvičení zavřeno
SO: zavřeno
NE: pouze cvičení