INSTRUKTOŘI
Beranová Romana

• praxe od roku 1994

• certifikáty a osvědčení:
Aerobic and Group Fitness Instruktor FISAF, Trenér sportovního aerobiku II. třídy FISAF, Fyzioterapie, Specializované kurzy: Power yoga, Kick box aerobic, Škola zad, Cvičení na rehabilitačních míčích a balančních plochách, Sportovní příprava závodníků seniorů, juniorů, fitness družstev, Rozhodči A,B,C soutěží FISAF.

• specializace:
Aerobik mix, Dance aerobik, Bodystyling, Rehabilitační cvičení, Trenérka sportovního aerobiku, Pilates, Pilates pro těhotné a po porodu.
 
     
Blažková Klára

• praxe od roku 2010

• certifikáty a osvědčení:
Instruktor aerobiku, Instruktor funkčního australského tréninku (IFAT), Instruktor školního lyžování, Cvičitel zdravotní tělesné výchovy.

• specializace:
Kruhový trénink, trenérka sportovního aerobiku, kompenzační cvičení, cvičení s dětmi.
   
     
Geregová Eva

• praxe od roku

• certifikáty a osvědčení:

• specializace:
 
     
Dvořáková Kristýna

• praxe od roku

• certifikáty a osvědčení:

• specializace:
 
     
Mgr. Fišerová Petra

• praxe od roku

• certifikáty a osvědčení:

• specializace:
 
     
Fošumová Iva

• praxe od roku 2006

• certifikáty a osvědčení:
- Instruktorka aerobiku (AC Fitness Academy - Hana Toufarová)
- Insruktorka BOSU (Face Czech Academy)
- Instruktorka FLOWIN (Face Czech Academy)
- Instruktorka Port de Bras (Face Czech Academy)
- Instruktorka Dance aerobicu (Fisaf)
- Balantes - overbally pro děti,mládež a dospělé
- Zumba Instruktor - Basic steps level 1
- Osobní trenér a trenér Funkčního australského tréninku

• specializace:
Dance aerobic, Bodystyling, BOSU, FLOWIN

• další informace:
2.místo – MČR Soutěžní aerobik master class 2001
2.místo – Minimiss aerobik 2001
1.místo – MČR ve sportovním aerobiku 2002
1.místo – MČR soutěžní aerobik master class 2002
Čestné uznání talent Jihočeského kraje 2002
3.místo – MČR ve sportovním aerobiku 2003
2.místo – MČR soutěžní aerobik master class 2003
4.místo – MČR ve sportovním aerobiku 2004
2.místo – MČR ve sportovním aerobiku 2006
3.místo – MS Kyjev ve sportovním aerobiku 2006
 
     
Dominika Nádravská

• praxe od roku 2011

• certifikáty a osvědčení:

• specializace:
Zumba, Bodystyling, Dětský aerobik

• další informace:
Od r.2004 členka oddílu sportovního aerobiku SK Holiday fitness club
2005: Phar service Aerobic Cup, kategorie týmy - 1. místo
2005: Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku, kategorie týmy - 1. místo
2007: Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku, kategorie týmy - 3. místo
2007: World championships sports aerobic & fitness teams 
         Belgrade - 3. místo
2008: Mistrovství ČR ve sportovním aerobiku, kategorie týmy - 2. místo
2008: Aerobic and Dance – pohárová soutěž, kategorie týmy - 2. Místo
2008: Aerobic & fitness cup, kategorie týmy 2. místo
2008 : FISAF World fitness championships Russia – 4. místo
2009: Aquila aerobic & fitness basic cup, kategorie týmy 3. místo
2010: Aquila aerobic & fitness basic cup, kategorie ženy- 4. Místo
 
     
Ing. Pučejdlová Jitka

• praxe od roku

• certifikáty a osvědčení:

• specializace:
 
     
Mgr. Stejskalová Lenka

• praxe od roku 2002

• certifikáty a osvědčení:
HFC aerobic instruktor, Balantes overbally pro děti, mládež a dospělé, certifikát "Něžná náruč rodičů", Instruktor plavání kojenců, batolat a dětí předškolního věku.

• specializace:
Dětská škola aerobicu, Něžná náruč rodičů, Mamky s dětmi 1 - 2 roky, Mamky s dětmi 2 - 3 roky.

• další informace:
 
     
Eva Kraumannová

• Lektor uměleckých tanečních technik - z roku 2011 (vzdělávací centrum ATVA, Praha)

• Byla jsem za několik let na spoustě soutěží, jako větší úspěchy bych počítala:
2011 - 3. místo na mistrovství světa v disciplíně Latinoshow small groups (Budapešť)
2012 - 1. místo na Mistrovství ČR v disciplíně Belly dance - duo (Tábor)
 
     
 
PROVOZNÍ DOBA
PO: pouze cvičení 15:30 - 19:45 
ÚT: pouze cvičení 16:30 - 19:45
ST: pouze cvičení 16:30 - 19:45
ČT: pouze cvičení pouze cvičení
PÁ: pouze cvičení zavřeno
SO: zavřeno
NE: pouze cvičení